Elk jaar weer is het een hele puzzel, maar ook dit keer is de Technische Commissie van voetbalvereniging VV Achates eruit gekomen. De teamindeling van de jongensteams voor volgend seizoen is bekend. Dat wil overigens niet zeggen dat er geen wijzigingen meer zullen komen. De praktijk leert ons dat er nog altijd aanmeldingen binnen komen in de aanloop naar de seizoensstart. Bij een aantal teams is overigens het aantal spelers aan de krappe kant. Wil je hierover uitleg, neem dan gerust contact op met een van de leden van de Technische commissie Ook de indelingen van de meidenteams, die samen met De Zwaluw uit Oeffelt gemaakt worden, zal snel volgen.
Als er vragen zijn over de indelingen, dan kunnen ouders contact opnemen met de desbetreffende coördinator in de TC.

Jo19  klasse 2e
Sjors Huijsmans                    
Stijn Guelen
Merlijn Verberkt
Jorre Wagemakers
Pim Konings
Stan de Swart
Bas Thijssen
Guus Boersen 
Max van de Brink 
Thijs Jillisen 
Luca Janssen
Freek Peeters 
Yannick Schouten 
Stefan Nefkens 
Daniel de Oude 
Jorn Bartels 
Daan van de Hoogen 
T.: Joos Tissen ; wisselende leiders
 
Jo17 – 1 klasse 2e
Bas Boersen 
Joep Lemmen 
Malte Charrois 
Ties Vervoort 
Casper Geraedts 
Niels van Baal 
Lars Aengenent
Daan Bindels 
Sjoerd Bindels 
Boaz van Goethem 
Kyan Schouten 
Dion Lamers
Davy Lamers 
Bram Hopman
Roel van Bergen
Aref Shawisch
Thomas Koppes
Floris van Emmerik 
 
 
T.Theo Jacobs 
T.: Sjoerd Verwaaij
T.: Dirk Hendriks
L. : Stan Verwaaij
 
 
 
Jo15 – 1 Klasse 1e
 
Rens van de Bogaart
Jop Haasen                                     
Quinten Peters                       
Jurian van Haaren
Justin Peters 
Dorus de Wagt
Tijn Wagemakers
Stijn Peters
Tom Peters
Tuur Hopman
Deen van de Stap
Luc Grutters
Mike Laemers
L:   Denny Peters 
T. : Max van de Brink
T:   Stijn Guelen 
L/T: Erik Peters  

 

 
Jo15-2  Klasse 3e     
Kaspar Bruinenberg
Koen Lamers
Steef Janssen
Robin Spekle
Teus Roelofs
Kylian Alders
Mees Schelsema
Rik van Loon
Mike Huang
Shunmy Huang
Giel Houtepen
Dylan Koch 
Binc van Goethem
T. : Guus Vervoort
 L. T. Bart van Wichen 
 
J015-3 Klasse 3e
Roan Toonen
Jilis Jilisen
Tom Thijssen
Fabian Peters
Jess van de Kolk
Lars van Riet
 Robin Flisijn
Peer van de Broek
Tom Thomassen
Brian Westrik
Lars Nefkens
Mex Cobussen
Floor Schelsema
Saba Samniashvili
T. : Sjoerd Giesbers
L. : vacant
Jo13 – 1  klasse 2e
Nikolai Pouwels 
Thijs Vullings 
Pepijn Smits 
Loek Koelemeij 
Lars Grutters 
Milan Onink 
Merlijn van de Wereld
Gijs Cöp 
Niek Hendriks 
Juul Hubers 
Chesny Huang 
Lars Berbers  
Buck van de Stap 
T. : Giel Loeffen
L. : Jop Loeffen, Sander Pas
 
Jo13 – 2 klasse 3e
 
Robin Koppes 
Thomas van Wensen
Mate Samniashvili
Sjoerd Borgonjen 
Sydney Jilisen 
Niels Beukeboom 
Cas de Valk 
Rens Kremers 
Martijn Kerkhoff
Mees Geurts 
Sam Peters 
David Nagelhout 
Teun Donkers 
T. : Bas Thijssen, Stan de Swart , Luca Janssen
L. : Marcel Jilisen / vacant
 
Jo11 – 1 klasse 2e                                         
Malyk Pouwels 
Duke de Groot
Sean Huijbers
Jelte Bomers
Olivier Vullings
Jesper Lange
Jan Heldens
Luuk van Rossum
Jort Voss
Billy Konings
T. : Sef Heldens , Stans Huijbers
Hans Heldens en Niky  Pouwels
 
 Jo11 – 2 klasse 3e
Cyrill Minten
Mick Buitendijk
Niels van Houtert
Britt Sanders 
Jenna van der Kolk
Fons van de Broek
Robian Schouteten
Mick Nabben
Bas Arts
Bink Cobussen
Bjarne van Tilburg.
T. : Michel Buitendijk, Jacky Minten 
Pieter Bas v. Tilburg, Bart Cobussen (res)
 
Jo 11 – 3 Klasse 4e
Guus Verscharen 
Maartje Koelemeij
Mik Reijnen
Merle Minten 
Feline Thomassen 
Stijn Kaak
Kaij Weijers
Mick Hofmans
Jesse Dubbers
Koen Berbers
T. : Jef Berbers, Gerrit Koelemeij , Paul Dubbers
 
Jo9 -1
Thomas Roelofs
Jurre van Bavel
Daan Wenting
Ruben van de Berg
Siem Janssen
Timo Freij
Syb de Groot
Tim Broekman
T./L.:Peter Roelofs , Peter Freij
Dennis van de Berg,
Vincent Janssen , Tom de Groot
 
Jo9-2
Alano Franken
Floor Arts
Britt ten Haaf
Tobi de Jager
Bram van Houtert
Mike Kamps
Harco Stoffelen
Max Rolff
Zoe Belt
T./L. : Mario ten Haaf , Robert van Houtert
 
 
Jo 8 – 1
Teun Jacobs
Jesse Lamers
Mats Vullings
Casper Vullings
Mads van den Berg
Frank Walczak
Teun van Lokven
Rav van der Stap
Milan Triest
T. / L. : Henk Vullings
T. / L. : Harm Vullings
Daan Bindels Deen vd Stap
Jo 7 – 1
Sven Heldens
Joep Michels
Jochem Rikken
Sven Coopmans
Tren Mennen
Isaak Sayr
Jop Janssen
Tom Peeters Weem 
Tim Voss
 

T. / L. :Sandra Coopmans-Swinkels
T. / L.: Peter Roelofs
T. : Stijn Peters
T./ L : Henke Heldens

 

MO19
Leanne van de Bogaart
Meike de Bruin
Britt Eijkmans
Iris Hendriks
Naomi Hofmans
Veerle Janssen
Didi de Jong
Maud Keijsers
Carina Lucassen
Iris van de Manden
Gwen van de Mortel
Brechtje Peters
Veerle Rigters
Jilke Roelofs
Lisa vanSchijndel
Maud vanTienen

 

TL: Twan Lucassen
TL: Thijs Janssen
T:    Tyra Broeren
T:    Geert Peters

MO15:

Iza Artz
Mees Gerrits
Maud van Grootel
Rayva van den Heuij
Milou Hiep
Danielle Janssen
Lot Janssen
Fenna Jilisen
Mees Knops
Juul Kropman
Mila Peeters
Isabel Smits
Geertje Thijssen
Nick Thomassen
Tosca de Wagt

T/L: Rob Jilisen
T/L: Truus Billekens
T:     Patrick Knops