Programma:

01 September

1-9-2018 15:00 V.V. Achates JO19-1 De Zwaluw JO19-1
1-9-2018 13:15 Juliana Mill JO17-1 V.V. Achates JO17-1G
1-9-2018 14:30 De Zwaluw JO17-1 V.V. Achates JO17-2
1-9-2018 14:00 Heijen JO15-1 V.V. Achates JO15-1
1-9-2018 13:30 V.V. Achates JO15-2 ST Sambeek/Volharding JO15-4
1-9-2018 12:00 De Zwaluw JO13-1 V.V. Achates JO13-1G
1-9-2018 12:00 V.V. Achates JO13-2G Vitesse’08 JO13-2
1-9-2018 11:00 V.V. Achates JO11-1G Vitesse’08 JO11-2
1-9-2018 11:00 V.V. Achates JO11-2 Olympia’18 JO11-4
1-9-2018 11:00 V.V. Achates JO11-3 SV DWSH’18 JO11-1
1-9-2018 09:30 SV Milsbeek JO9-1 V.V. Achates JO9-1
1-9-2018 09:00 V.V. Achates JO9-2 SV Milsbeek JO9-2
1-9-2018 11:00 Vitesse’08 JO8-1 V.V. Achates JO8-1G
1-9-2018 09:00 V.V. Achates JO8-2G Stormvogels’28 JO8-1
1-9-2018 13:30 ST RKOSV Achates/De Zwaluw MO15-1 SJO Vianen Vooruit HBV MO15-1

 

08 September:

8-9-2018 14:30 ST Astrantia/SV Milsbeek JO19-1 V.V. Achates JO19-1
8-9-2018 15:00 V.V. Achates JO17-1G ST Estria/GVV’57/SCV’58 JO17-1
8-9-2018 15:00 V.V. Achates JO17-2 Vitesse’08 JO17-2
8-9-2018 13:30 V.V. Achates JO15-1 ST SV Milsbeek/Astrantia JO15-1
8-9-2018 13:00 VIOS’38 JO15-2 V.V. Achates JO15-2
8-9-2018 12:00 V.V. Achates JO13-1G ST HRC’27/Stormvogels’28 JO13-1
8-9-2018 11:30 Sambeek JO13-2G V.V. Achates JO13-2G
8-9-2018 10:00 ST Stormvogels’28/HRC’27 JO11-1 V.V. Achates JO11-1G
8-9-2018 10:15 VIOS’38 JO11-1 V.V. Achates JO11-2
8-9-2018 10:30 VCA JO11-1G V.V. Achates JO11-3
8-9-2018 09:00 V.V. Achates JO9-1 ST HRC’27/Stormvogels’28 JO9-1
8-9-2018 09:30 Toxandria JO9-2 V.V. Achates JO9-2
8-9-2018 09:00 V.V. Achates JO8-1G JVC Cuijk JO8-1
8-9-2018 11:00 Vitesse’08 JO8-2 V.V. Achates JO8-2G
8-9-2018 09:00 JVC Cuijk JO7-1/JO7-2 V.V. Achates JO7-1/JO7-2G
8-9-2018 11:30 JVC Cuijk MO15-1 ST RKOSV Achates/De Zwaluw MO15-1

 

15 September:

15-9-2018 15:00 Montagnards JO19-1 V.V. Achates JO19-1
15-9-2018 13:00 JVC Cuijk JO17-1 V.V. Achates JO17-1G
15-9-2018 15:00 V.V. Achates JO17-2 Olympia’18 JO17-2
15-9-2018 13:30 V.V. Achates JO15-1 Vitesse’08 JO15-2
15-9-2018 13:30 V.V. Achates JO15-2 Vitesse’08 JO15-3
15-9-2018 12:00 Heijen JO13-1 V.V. Achates JO13-1G
15-9-2018 12:00 V.V. Achates JO13-2G ST HRC’27/Stormvogels’28 JO13-2G
15-9-2018 09:30 Heijen JO11-1 V.V. Achates JO11-1G
15-9-2018 11:00 V.V. Achates JO11-2 Vitesse’08 JO11-3
15-9-2018 10:45 SIOL JO11-2 V.V. Achates JO11-3
15-9-2018 09:30 Heijen JO9-1G V.V. Achates JO9-1
15-9-2018 09:30 De Zwaluw JO9-2 V.V. Achates JO9-2
15-9-2018 09:00 V.V. Achates JO8-1G De Zwaluw JO8-1
15-9-2018 09:00 V.V. Achates JO8-2G Heijen JO8-1
15-9-2018 12:30 Hapse Boys MO15-1 ST RKOSV Achates/De Zwaluw MO15-1