St. Janstraat 66, Ottersum 0485-512446
U bevindt zich hier:
Home » Nieuws » Scoren voor de Clubactie!

Scoren voor de Clubactie!

8 februari 2017

Aankondiging Scoren voor de Clubactie!  U krast toch ook mee?!

Beste clubleden, ouders, donateurs en iedereen die de club een warm hart toedraagt,

Eén van de grote wensen van onze vereniging is om onze kantine gezelliger te maken. Daarom willen we deze gaan opknappen met een nieuwe uitstraling, inrichting en meubilair.  Natuurlijk willen we hierbij ook aan onze jeugdleden denken zodat er ook voor hen een fijne plek is na de trainingen en wedstrijden.

Om dit kunnen realiseren willen wij een inzamelingsactie houden, waarbij wij hopen op uw steun.

Daarom organiseert de jeugdafdeling van RKOSV ACHATES een geldinzamelactie in februari/maart 2017.

Voor onze geldinzamelactie wordt de ‘Scoren voor de Club!’ actie ingezet.  Scoren voor de Club! ondersteunt amateur sportclubs en verenigingen op het gebied van geldwerving. Op leuke en speelse wijze wordt er door onze leden met de ‘Scorekaarten’ geld ingezameld voor de club. Tot 86% van de opbrengsten gaat rechtstreeks naar onze clubkas! Voor deze inzamelactie hebben de jeugd clubleden allemaal een ‘Scorekaart’ ontvangen.

De Scorekaart werkt heel simpel:

1. Donateurs (ouders, familie, vrienden etc.) krassen één of meerdere vakjes op de Scorekaart open

2. Het bedrag wat men open krast is de donatie aan de club (maximaal € 2,50 per vakje)

3. Iedere donateur ontvangt maar liefst 8 interessante korting coupons per open gekrast vakje, als dank voor deelname (flinke kortingen op entree van bijvoorbeeld ‘Wellness centra’ en het ‘Dolfinarium’)

4. Let op: de Scorekaart is geld waard  en dient samen met de Geld-envelop terug ingeleverd te worden bij de actie coördinator. Snelheid is belangrijk. Er zijn namelijk prijzen verbonden aan de snelheid waarmee je een volle kaart hebt ingeleverd als persoon, maar ook het snelste team kan een leuke prijs verwachten.

Prijzen!

Natuurlijk hebben we leuke prijzen voor de eden die hun best doen voor de club.

Prijzen (individueel)

1e prijs:  2 x dagkaart Aqua Mundo op Heijderbos

2e prijs:  2 x entreekaarten zwembad GochNess

3e prijs:  2 x friet bon met snack bij snackbar De Pub

Teamprijs: Voor het team dat het snelst alle kaarten vol heeft ingeleverd is er een leuke teamprijs, maar wat dat is blijft nog even een verrassing!

ZORG ERVOOR DAT ALLE VAKJES VAN JOUW SCOREKAART OPEN GEKRAST WORDEN! SUCCES!

Voor eventuele vragen kunt u contact opnemen met onze actie coördinator: Carla Bus E-mail: carla.bus@hotmail.com  – Telefoon: 06 30745661