St. Janstraat 66, Ottersum 0485-512446
U bevindt zich hier:
Home » Nieuws » Voorlopige indeling jeugdteams 2017/2018

Voorlopige indeling jeugdteams 2017/2018

3 juni 2017

Voorlopige indeling Jeugd Achates 2017/2018

Achates JO19-1
Sjoerd Verwaay
Sjoerd van Dieten
Ruben Albers
Bob Bindels
Rik van Ophuizen
Teun Lemmen
Sjuul ten Haaf
Wout Schoenmakers
Cas Wils
Sjoerd Peeters
Jamiro Aipassa
Niels Thomassen
Stijn Janssen
Tijn van den Hoogen
Joost Lamers
Joep Stamer
Stefan Jacobs

Achates JO17-1
Max van de Brink
Pim Konings
Stijn Guelen
Yannick Schouten
Sjors Huijsmans
Sven Lamers
Gynio Thijssen
Stan de Swart
Merlijn Verberkt
Stefan Nefkens
Luca Janssen
Jorre Wagemakers
Freek Peeters
Daniel de Oude
Bram Haerkens
Bas Thijssen
Daan van den Hoogen
Bjorn Boumans

Achates JO15-1
Daan Bindels
Bas Boersen
Guus Boersen
Joep Lemmen
Malte Charrois
Thomas Koppes
Ties Vervoort
Boaz van Goethem
Sjoerd Bindels
Jurian van Haaren
Kyan Schouten
Niels van Baal
Justin Peters
Jardi Verheijen
Caspar Geraedts

Achates JO15-2
Bas van Bergen
Bryan Schoenmakers
Roel van Bergen
Thomas Pinckers
Bram Hopman
Davey Lamers
Dion Lamers
Aref Shawisch
Kay Guelen
Jasper Janssen
Matties Riteco
Dylan Koch
Thijs Jilissen
Sam van de Werken
Sjoerd Mulder
Binc van Goethem

Achates JO13-1
Dorus de Wagt
Tijn Wagemakers
Jip Heinrichs
Tuur Hopman
Stijn Peters
Tom Peters
Mike Laemers
Deen van de Stap
Luc Grutters
Rens van de Boogart
Jop Haasen
Kaspar Bruinenberg
Quinten Peters
Roan Toonen

Achates JO13-2
Koen Lamers
Mike Huang
Steef Janssen
Robin Spekle
Dani Thijssen
Teus Roelofs
Kylian Alders
Mees Schelsema
Rik van Loon
Pim van Lokven
Jilis Jilisen
Lars van Riet
Tom Thijssen
Giel Houtepen

Achates JO13-3
Fabian Peters
Sam Heinrichs
Stein Jetten
Delano den Boer
Tom Thomassen
Jess van de Kolk
Robin Flisijn
Floor Schelsema
Peer van de Broek
Lars Nefkens
Saba Samniashvili
Mex Cobussen
Brian Westrik
Shunmy Huang

Achates JO11-1
Gijs Cöp
Thijs Vullings
Luuk Bottenberg
Loek Koelemij
Niek Hendriks
Pepijn Smits
Juul Hubers
Nikolai Pouwels
Lars Grutters
Koen van Grootel

Achates JO11-2
Robin Koppes
Sam Peters
Rens Kremers
Milan Onink
Martijn Kerkhof
Chesny Huang
Ruben Hendriks
Cas de Valk
Mate Samniashvili
Cas van de Berg

Achates JO11-3
Sjoerd Borgonjen
Lars Berbers
Eline Janssen
Merlijn van der Wereld
Milo den Boer
Sydney Jilisen
David Nagelhout
Mees Geurts
Niels Beukeboom
Jan Heldens
Renate Janssen

Achates JO9-1
Bjarne van Tilburg
Siem Koelemij
Duke de Groot
Billie Konings
Malyk Pouwels
Buck van der Stap
Mads Hoesen

Achates JO9-2
Jenna van de Kolk
Britt Sanders
Fons van de Broek
Cyrill Minten
Sean Huijbers
Jort Voss
Mick Buitendijk
Olivier Vullings

Achates JO9-3
Jesper Lange
Jelte Bomers
Mick Nabben
Bas Arts
Kevin Thijssen
Guus Verscharen
Bink Cobussen
Niels van Houtert
Mohammad Azahr Alkaballan

Achates JO9-4
Luuk van Rossum
Kay Wijers
Mick Hofmans
Maartje Koelemij
Jesse Dubbers
Feline Thomassen
Koen Berbers
Stijn Kaak

Achates JO7-1/2
Floor Arts
Jurre van Bavel
Tim Broekman
Alano Franken
Ruben van de Berg
Siem Janssen
Daan Wenting
Teun Janssen
Frank Walczak
Casper Vullings
Syd de Groot
Britt ten Haaf
Maher Alkaballan