Kijk voor het programma van de veteranen op hun themapagina!!!

Zondag 14 oktober
14.30: Achates 1 – SIOL 1
12.00: Achates 2 – Vitesse ’08 2
12.00: Achates 4 – Vianen Vooruit 3
10.00: Achates 5 – Olympia ’18 9
10.00: SIOL VR1 – Achates VR1

Zondag 21 oktober 
14.30: FC Uden 1 – Achates 1
12.00: Festilent 3 – Achates 4 (2e ronde beker)
10.00: SIOL VR1 – Achates VR1

Vrijdag 26 oktober (alle wedstrijden worden gespeeld bij Volharding te Vierlingsbeek) 
20.00: Vitesse ’08 VR30+1 – Achates VR30+1
20.20: Achates VR30+1 – Volharding VR30+1
20.30: Hapse Boys VR30+2 – Achates VR30+1

Zondag 28 oktober
14.30: Achates 1 – HBV 1
11.45: Wittenhorst 4 – Achates 2
10.00: Achates 3 – Vitesse ’08 4
12.00: Achates 4 – GVV ’57 2
11.00: Heijen 3 – Achates 5
10.00: Achates VR1 – Vianen Vooruit VR1

Zondag 4 november
14.30: Gassel 1 – Achates 1
12.00: Achates 2 – SVEB 2
10.00: DSV 3 – Achates 3
12.00: HBV 2 – Achates 4
10.00: Achates 5 – Toxandria 4
10.00: vv Holthees-Smakt VR1 – Achates VR1

Zondag 11 november
12.00: Oostrum 2 – Achates 2
10.00: Achates 3 – Sambeek 2
11.00: VCA 3 – Achates 4
11.30: HRC ’27 2 – Achates 5
10.00: Achates VR1 – Juliana Mill VR1
Achates 1 = VRIJ 

Dinsdag 13 november
20.00: SV United 1 – Achates 1 (OEFEN)

Vrijdag 16 november (alle wedstrijden worden gespeeld bij Hapse Boys te Haps)
20.00: Hapse Boys VR30+2 – Achates VR30+1
20.20: Vitesse ’08 VR30+1 – Achates VR30+1
20.40: Achates VR30+1 – Volharding VR30+1

Zondag 18 november
14.30: Achates 1 – Juliana Mill 1
12.00: Achates 2 – sv Venray 4
10.00: Volkel 4 – Achates 3
12.00: Achates 4 – SIOL 3
10.00: Achates 5 – Vitesse ’08 5
09.45: SSS ’18 VR2 – Achates VR1

Zondag 25 november
14.30: Achates 1 – Festilent 1
12.00: Achates 2 – Montagnards 3
11.30: SIOL 2 – Achates 3
10.30: JVC Cuijk 3 – Achates 4
10.30: De Zwaluw 4 – Achates 5
10.00: Achates VR1 – DSV VR1

Zondag 2 december
14.30: Toxandria 1 – Achates 1
11.00: Melderslo 2 – Achates 2
10.00: Achates 3 – Gassel 2
12.00: Achates 4 – Estria 3
10.00:  sv DWSH ’18 5 – Achates 5
10.00: Achates VR1 – ST Estria/GVV ’57/SVC ’58 VR1

Zondag 9 december
14.30: Achates 1 – Hapse Boys VR1
12.00: Achates 2 – SSS ’18 3
08.30: Hapse Boys 4 – Achates 3
10.00: Juliana Mill 3 – Achates 4
10.00: Achates 5 -DSV 6
10.00: sv DWSH ’18 VR1 – Achates VR1

Zondag 16 december
14.30: Estria 1 – Achates 1

—————————————WINTERSTOP—————————————

Zaterdag 15 januari
16.30: Achates 1 – Stormvogels ’28 1 (OEFEN, de wedstrijd wordt gespeeld op het kunstgras van Vitesse ’08 te Gennep).