Programma

Kijk voor het programma van de veteranen op hun themapagina!!!

Zondag 17 februari
14.30: DSV 1 – Achates 1
12.00: Achates 2 – Leunen 2
10.30: JVC Cuijk 2 – Achates 3
11.30: Gassel 3 – Achates 4
10.30: VIOS ’38 2 – Achates 5
10.00: Achates VR1 – Sambeek VR1

Vrijdag 22 februari
1e speelronde Achates VR30+1 in Vierlingsbeek

Zondag 24 februari
14.30: Achates 1 – FC Uden 1
12.00: Achates 2 – Oostrum 2
12.00: Achates 4 – VCA 3
10.00: Achates 5 – HRC ’27 2
Achates 3 & VR1 = Vrij 

Zondag 3 maart
CARNAVAL!!!!

Zondag 10 maart
14.30: Achates 1 – Gassel 1
12.00: Achates 2 – Montagnards 3
11.30: SIOL 2 – Achates 3
12.00: Achates 4 – SIOL 3
10.00: Achates 5 – DSV 6
10.00: Juliana Mill VR1 – Achates VR1

Zondag 17 maart
14.30: HBV 1 – Achates 1
10.00: sv Venray 4 – Achates 2
10.00: Achates 3 – Volkel 4
09.30: SIOL 3 – Achates 4
11.00: Vitesse ’08 5 – Achates 5
10.00: Achates VR1 – SSS ’18 VR2

Vrijdag 22 maart
2e speelronde Achates VR30+1 in Haps

Zondag 24 maart
14.30: Achates 1 – SES 1
10.30: Montagnards 3 – Achates 2
10.00: Achates 3 – SIOL 2
12.00: Achates 4 – JVC Cuijk 3
10.00: Achates 5 – De Zwaluw 4
11.00: DSV VR1 – Achates VR1

Zondag 31 maart
14.30: Estria 1 – Achates 1
12.00: Achates 2 – SSS ’18 3
10.00: Hapse Boys 4 – Achates 3
10.00: Juliana Mill 3 – Achates 4
Achates 5 & VR1 = Vrij

Zondag 7 april
14.30: Achates 1 – Estria 1
12.00: Achates 2 – Melderslo 2
10.00: Achates 3 – Gassel 2
10.00: Estria 3 – Achates 4
10.00: Achates 5 – DWSH ’18 5
11.00: Estria/GVV ’57/SCV ’58 VR1

Donderdag 11 april
19.30: Juliana Mill 1 –  Achates 1

Vrijdag 12 april
3e speelronde Achates VR30+1 in Gennep

Zondag 14 april
14.30: Hapse Boys 1 – Achates 1
12.30: SSS ’18 3 – Achates 2
10.00: Achates 3 – Hapse Boys 4
12.00: Achates 4 – Juliana Mill 3
12.00: DSV 6 – Achates 5
10.00: Achates VR1 – DWSH ’18 VR1

Donderdag 18 april
18.30: Achates 1 – Achilles Reek 1

Maandag 22 april 
14.30: Achates 1 – Toxandria 1

Zondag 28 april
14.30: Achates 1 – Hapse Boys 1
11.00: Gassel 2 – Achates 3
12.00: Achates 4 – Estria 3
10.00: Achates 5 – Sambeek 3
10.00: Achates VR1 – ST Estria/GVV ’57/SCV ’58 VR1
Achates 2 = Vrij

Zondag 5 mei
14.30: SES 1 – Achates 1
12.00: Achates 2 – Wittenhorst 4
09.45: Vitesse ’08 4 – Achates 3
11.00: GVV ’57 2 – Achates 4
10.00: Achates 5 – Heijen 3
11.00: Vianen Vooruit VR1 – Achates VR1

Vrijdag 10 mei
4e speelronde Achates VR30+1 in Ottersum

Zondag 12 mei
14.30: Festilent 1 – Achates 1
11.00: SVEB 2 – Achates 2
10.00: Achates 3 – DSV 3
12.00: Achates 4 – HBV 2
10.30: Toxandria 4 – Achates 5
10.00: Achates VR1 – v.v. Holthees-Smakt VR1

Zondag 19 mei
14.30: Achates 1 – sv Milsbeek 1 (Laatste thuiswedstrijd Achates 1)
12.00: Achates 2 – EWC ’46 2
11.00: Constantia 3 – Achates 3
12.00: Achates 4 – SES 4
10.00: Achates 5 – Milsbeek 3
11.00: De Zwaluw VR1 – Achates VR1

Vrijdag 24 mei 
5e speelronde Achates VR30+1 in Siebengewald

Zondag 26 mei
14.30: SIOL 1 – Achates 1
12.00: Vitesse ’08 2 – Achates 2
12.00: Olympia ’18 9 – Achates 5
10.00: Achates VR1 – ST SIOL/JVC Cuijk VR1
Achates 3 & 4 = Vrij

Donderdag 30 mei
11.30: Stormvogels ’28 2 – Achates 2
10.30: Sambeek 2 – Achates 3
12.00: HBV 2 – Achates 4
10.30: De Zwaluw 4 – Achates 5
10.00: SV DWSH ’18 VR1 – Achates VR1

Zondag 02 juni
10.00: Achates 3 – VCA 2
12.00: Achates 4 – DSV 4
12.00: Olympia ’18 VR2 – Achates VR1